אמייל בעל ביצועים גבוהים

ידוע גם בשם אמייל זגוגי עם עמידות מצוינת בפני קורוזיה של מדיום חומצי ובסיסי, מכני הלם וריאציה חדה הטמפרטורה. במיוחד, זה יכול להתנגד קורוזיה על ידי כל חומצות אורגניות ואורגניים, ממיסים אורגניים בסיס חלש מלבד חומצה הידרופלואורית וחומצה זרחתית חזקה.

Detailed description

אמייל בעל ביצועים גבוהים עבור רירית זכוכית < br="">  אמייל TJ09 עבור בטנה זכוכית הוא פיתח באופן עצמאי על ידי Taiji, והוא מתגאה ביצועים גבוהים במיוחד שהגיע לרמה מתקדמת הבינלאומי. לדוגמה, אמייל פורצלן תעשייתי, המכונה גם אמייל זגוגית מגיע עם עמידות מצוינת בפני קורוזיה של המדיום חומצי אלקליין, הלם מכני וריאציה טמפרטורה חדה. במיוחד, הוא יכול להתנגד לקורוזיה על ידי כל חומצות אורגניות ואורגניות, ממיסים אורגניים ובסיס חלש מלבד חומצה הידרופלואורית וחומצה זרחתית חזקה.


גלריית מוצרים

 image001 (001) .jpg


 image002 (001) .jpgimage005.jpg

TAIJI אמייל מאמצת הבינלאומי מתקדם תנור חשמלי sintering תהליך הרכבה מדויק עבור אמייל, בקפידה שולטת בכל תהליך הייצור לחלוטין מבטיחה את איכות האמייל. >  באמצעות מצב של תנור חשמלי sintering התהליך, עם הרכבה מדויק ובקרת תהליך קפדני, איכות זכוכית אמייל של Taiji מובטחת לחלוטין.


עקומות קורוזיה

תרשימי עקום קורוזיה להראות את קורוזיביות טיפוסי של המדיום חומצי אלקליין. כמו שיעור קורוזיה הוא פחות מ 0.1mm / שנה, זה אומר בינוני יש קורוזיה חלשה מאוד על הזכוכית בטנה. לכן, מומלץ. כאשר שיעור קורוזיה הוא 0.1 ~ 0.2mm / שנה, קורוזיה לא יכול להיות מוזנח. בדיקה סדירה יש לעשות כדי לראות עד כמה יש רירית הזכוכית כבר corroded. כאשר שיעור קורוזיה הוא יותר מ 0.2mm / שנה, עם זאת, המדיום הוא קשה מאכל על בטנה זכוכית ולכן לא מומלץ כאן.


אנחנו אחד היצרנים המובילים אמייל ביצועים גבוהים וספקים, תוך תשומת לב גבוהה לאיכות. אם אתה מעוניין המוצרים שלנו בסין, ברוכים הבאים ליצור קשר עם המפעל שלנו לקבלת מידע נוסף. אנו מציעים לך את השירות הטוב ביותר במחיר תחרותי.

Hot Tags: אמייל ביצועים גבוהים, סין, יצרנים, מפעל, עשה בסין
מוצרים קשורים
Feedback